Za jedyne 2 funty możesz wygrać swój wymarzony dom

Wygraj ten wspaniały, luksusowy eko dom o wartości 1,2 mln funtów w Market Bosworth, jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Wielkiej Brytanii. I jest w pełni umeblowany z Maserati GranTurismo zaparkowanym w garażu!

Właśnie wystartował i WOW, co za nagroda.

Ostatni konkurs na Winacountryhome.com pojawił się w wielu brytyjskich gazetach, a także w BBC i ITV.

Wygrała JEMMA NICKLIN, 23-letnia pracownica administracyjna mieszkająca w domu z rodzicami w Bilston.

Czy tym razem mógłbyś to być TY?

Konkurs wspiera organizacje charytatywne:

Kup swój los tutaj!

Nieruchomość ma futurystyczny projekt, który subtelnie wykorzystuje nachylenie działki, aby częściowo zatopić bryłę budynku. Pomieszczenie mieszkalne jest oświetlone przeszkleniami na całej wysokości i świetlikami dachowymi, wszystkie skupione wokół oszałamiającego centralnego dziedzińca zapewniającego całkowitą prywatność i dostępne przez przesuwne przeszklone ściany z obu elewacji. Układ pięter jest przemyślany, a mieszkanie zaplanowane z myślą o wygodzie i łatwości życia.

Hideaway zostało zbudowane przez Nigela Salta, którego marzeniem zawsze było zbudowanie supernowoczesnego domu ekologicznego na emeryturę. Tak więc 63-letni Nigel zrobił wszystko, aby zmienić swoją wizję w rzeczywistość, w której mógłby spędzić resztę życia.

Ale gdy spełnił swoje marzenie, nastąpiła pandemia COVID-19. I zamknięty w swoim wymarzonym domu na kilka miesięcy zdał sobie sprawę, że nie może w nim mieszkać osobiście! Tak więc „Hideaway” jest do wydania jako nagroda konkursowa jakiejś wyjątkowo szczęśliwej osobie.

Nieruchomość położona jest przy bardzo szanowanej Barton Road na historycznym rynku Bosworth. Plac znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu i oferuje wiele lokalnych udogodnień, w tym gabinety lekarskie, znakomite restauracje, butiki, sklep spółdzielczy i bank. Dostępna jest również doskonała oferta szkolna z opcjami niezależnymi i państwowymi. Rynek Bosworth i okoliczne wioski są typowo angielskie, a w ofercie znajduje się doskonała lokalna sieć pubów, obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz spacerów po okolicy.

Powierzchnia netto podłogi rozciąga się na około 3600 stóp kwadratowych, tworząc na parterze platformę wejściową prowadzącą do czwartej i piątej sypialni, które dzielą łazienkę „Jack and Jill”. Schody prowadzą w dół na niższą kondygnację ogrodu i galerię otwierającą się na najwspanialszą otwartą przestrzeń życiową obejmującą recepcję, jadalnię, luksusową kuchnię / strefę śniadaniową i pokój rodzinny. Do pomieszczeń biurowych zaliczamy pomieszczenie gospodarcze, szatnię i spiżarnię.

Kup swój los tutaj!!

Dodaj komentarz