Darmowa reklama i domena dla organizacji pozarządowych

Każdy może ogłaszać się u nas za darmo ale dla organizacji charytatywnych robimy więcej!

Jako firma powstała dla Polaków w UK, chcemy wspierać tych, którzy działają w szczytnym celu. Jeśli jesteś organizacją non-profit, nie będziemy pobierać od Ciebie opłat za reklamę na naszej platformie. Tak jak wszyscy, możesz dodawać darmowe ogłoszenia, które będą widoczne przez 30 dni. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje ogłoszenie było widoczne dłużej, skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu jego wygaśnięcia.


Każda organizacja charytatywna zarejestrowana z Charity Commissioner w UK lub bazująca na Charity Constitution (np. Small charity) kwalifikuje się na darmowe ogłoszenie wyróżnione i widoczne dwa razy w roku przez 30 dni. Skontaktuj się z nami i ustalmy treść, oprawę graficzną i zasady promocji.
Pomożemy Ci również w promocji działań poprzez artykuły sponsorowane (za darmo) oraz oferujemy pomoc przy projektowaniu plakatów, ulotek czy strony www.
Ponadto, jeśli potrzebujesz strony www za darmo, bez opłat za domenę czy hosting, oferujemy pomoc w postaci podstrony. Polega to na stworzeniu dla Ciebie strony internetowej, której adresem będzie przez Ciebie wybrana nazwa [kropka] westbrom.pl (np.: instytucjawb.westbrom.pl). Dostaniesz własne dane logowania do zmiany lub aktualizacji strony – to też jest całkowicie darmowe.


Liczba miejsc jest ograniczona, więc skontaktuj się z nami już dziś!
[email protected]