Trzydzieści siedem nowych mieszkań w centrum West Bromwich

Kolejnych siedem nowych mieszkań zostanie dodanych do biurowca West Bromwich, który ma pomieścić 30 domów, zgodnie z nowymi planami.

Deweloperzy otrzymali w maju pozwolenie na zmianę użytkowania Transport House – czterokondygnacyjnego biurowca przy Victoria Street – na 30 lokali mieszkalnych.

Kolejny wniosek dotyczący planowania został złożony do Rady Sandwell w celu przekształcenia „przestrzeni powietrznej” na szczycie budynku w nowe piętro, tworząc siedem dodatkowych nieruchomości.

Budynek zostanie przekształcony na 37 nowych mieszkań rozłożonymi na pięciu piętrach. W raporcie z planowania stwierdzono, że zmiana sposobu użytkowania z powierzchni biurowej na mieszkaniową ma być „wkrótce zrealizowana”.

W raporcie czytamy: „Propozycja ta ma na celu optymalizację przestrzeni powietrznej nad budynkiem w celu zapewnienia jednej pełnej dodatkowej kondygnacji.

„Proponowane lokale będą składać się z pięciu mieszkań dwupokojowych i dwóch jednopokojowych. W każdym z nich będzie otwarty salon z kuchnią i łazienką”.

Wniosek został złożony przez firmę NewRose Properties Ltd.

Dodaj komentarz