Pracownik Facebooka nie żyje po „pozornym samobójstwie” w centrali

Departament Policji w Menlo Park powiedział w czwartek, że odpowiedział na rzekome samobójstwo w centrali Facebooka. Facebook potwierdził śmierć pracownika w czwartkowe popołudnie.

Jak poinformowała policja, mężczyzna zeskoczył z czwartego piętra budynku na kampusie Facebooka. Został uznany za martwego na miejscu, powiedział Departament Policji w Menlo Park.

Na wezwanie „Odpowiedzieli funkcjonariusze policji Menlo Park i pracownicy Dzielnicy Ochrony Pożarnej Menlo Park, a kiedy przybyli, okazali, że ofiara nie reaguje”, powiedział Departament Policji Menlo Park. „Strażacy i ratownicy medyczni udzielali pomocy medycznej, ale nie byli w stanie uratować ofiary”.

Wstępne dochodzenie wykazało, że w rzekomym samobójstwie nie było nic co wskazywałoby na udział osób trzecich, powiedziała policja.

„Z przykrością dowiedzieliśmy się, że jeden z naszych pracowników zmarł dziś w naszej siedzibie Menlo Park”, powiedziała rzeczniczka na Facebooku w oświadczeniu. „Współpracujemy z policją w ich dochodzeniu i udzielamy wsparcia pracownikom. Podczas gdy rodzina jest powiadamiana, nie mamy żadnych informacji do przekazania. Mamy nadzieję, że przekażemy aktualizację, gdy dowiemy się dodatkowych informacji od organów ścigania”.

Dodaj komentarz