Naszej redaktorce próbowano ukraść telefon w centrum handlowym West Bromwich

Młoda kobieta podobna do tych na zdjęciu próbowała ukraść telefon z torebki jednej z naszych pracowników. Robiła ona zakupy w Primark, West Bromwich kiedy poczuła, że ktoś ma rękę w jej torebce. Kiedy się odwróciła, kobieta spanikowała, przeprosiła i szybko odeszła. To nie jedyny taki przypadek w ostatnich kilku tygodniach.

Policja West Midlands chce rozmawiać z kobietami ze zdjęcia po tym, jak telefon został skradziony w centrum handlowym New Square w West Bromwich.

Klientowi jednego ze sklepów w West Bromwich ukradziono telefon komórkowy – a teraz policja chce rozmawiać z tymi kobietami.

Kobieta wyjęła telefon z kieszeni, kiedy była w centrum handlowym New Square.

Uważa się, że kradzież miała miejsce około godziny 15:00 w środę 30 września.

Policja West Midlands opublikowała teraz zdjęcia z kamer CCTV dwóch kobiet, które chcieliby zidentyfikować w związku z incydentem i wezwała każdego, kto ma informacje, do kontaktu.

Rzecznik policji powiedział: „Chcemy porozmawiać z tymi dwiema kobietami po tym, jak klientowi z New Square w West Bromwich ukradziono telefon komórkowy o godzinie 15:00 w środę 30 września.

„Zdjęcia nie są świetne, ale każdy, kto rozpozna którąkolwiek z tych kobiet, może skontaktować się z nami, podając numer referencyjny przestępstwa 20SW / 239596P / 20”.

Możecie skontaktować się z West Midlands Police poprzez czat na ich stronie lub dzwoniąc na 101.

Dodaj komentarz