Poseł prosi o więcej policji na ulicach West Bromwich

Poseł napisał do komisarza policji i ds. Przestępczości West Midlands wzywając do większej liczby policji na ulicach w centrum miasta West Bromwich.

Dzieje się tak po tym, jak oficer i nastolatek zostali trafieni fajerwerkami w centrum miasta.

Nicola Richards, poseł West Bromwich East, opublikowała w zeszłym tygodniu list otwarty do Davida Jamiesona na swojej stronie na Facebooku, w którym przedstawiła swoje stanowisko, że na ulicach West Bromwich potrzeba więcej funkcjonariuszy policji.

Powiedziała: „Zostałam wybrana po części dlatego, że opinia publiczna powiedziała nam, że chcą widzieć więcej policjantów na ulicach. Oparłam się na naszym manifeście, zobowiązując się do zatrudnienia 20 000 dodatkowych funkcjonariuszy policji w trakcie obrad parlamentu. Dlatego ucieszyłam się, że dzisiaj dowiedziałam się, że w samym West Midlands w zeszłym roku zatrudniono 292 nowych oficerów.

„Dlatego dzisiaj pilnie zwróciłam się do komisarza ds. Policji i przestępczości, aby uczynił więcej, aby skierować więcej zasobów policyjnych do centrum miasta West Bromwich, aby pomóc wzmocnić reakcję. Jest to szczególnie ważne, gdy weźmiemy pod uwagę tło incydentów, które widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni ”.

Co myślicie o pomyśle Pani poseł? Czy czujecie się bezpiecznie na ulicach West Bromwich?

Napisz do nas i przedstaw swoją opinię!

Dodaj komentarz