Najlepsze atrakcje Halloween w okolicach

Wrexham posiada bardzo wiele atrakcji turystycznych. Możesz tu zobaczyć bardzo dużo w bardzo krótkim czasie i o każdej porze roku.

Właśnie teraz w okresie Halloween bardzo dużo farm jak i parków rozrywki przygotowuje specjalne dnia, atrakcje i zabawy dla odwiedzających. Wydarzenia te są promowane online i nie tylko i bardzo łatwo jest zdobyć na nie bilety (jeśli takie potrzebujemy). Przeczytaj niżej o najczęściej wybieranych i najstraszniejszych atrakcjach tego Halloween.

1. Clays Golf Course, Wrexham


28 i 29 Październik, 19:00 – 20:00

Nowe, nigdy wcześniej nie widziane przerażające przeżycia w Wrexham i jedyne w Wielkiej Brytanii interaktywne, nocne, Horror Camping Experience ustawione na starym składowisku w Wrexham.

Niesławne morderstwa grupy robotników w 1957 roku w Clays Quarry zostały dawno zapomniane, dopóki niektóre ukryte sekrety nie zostaną odkryte, podczas gdy miejsce jest używana jako nowy kemping przygód.

Pierwsze doświadczenie horrorów w Wrexham sprawia, że czujesz się jak we własnym horrorze. Camp Fear, zapewnia przerażające przeżycie kempingu, jak żadne inne.

Czy przeżyjesz noc?

Istnieją również doniesienia, że śmiertelna infekcja wybuchła na farmie na obrzeżach wrexham. Urzędnicy rządowi i urzędnicy CDC są na miejscu, aby spróbować usunąć tę chorobę. Raporty sugerują, że zwierzęta gospodarskie przemieniły się w spragnione krew, zabijając wszystko na swojej drodze potwory. Obóz odbywa się w tajnym miejscu w Wrexham, a goście zostaną przeniesieni do odległego miejsca.

Sen jest mało prawdopodobny, bądź przygotowany na mokry, błotnisty i zakruszony krwią wieczór. Zaleca się, aby przynieść wellies, wodoodporne i stare ubrania. Podczas imprezy Goście nie mają dostępu do świata zewnętrznego. Goście mogą przywieźć własne śpiwory / matowe maty / kosmetyki itp. Namioty będą świadczone przez Cyclone Events.

Kup bilety tutaj

2. Surf Snowdonia Adventure Parc, Dolgarrog, Conwy

zombie snowdonia scarefest

28 Październik

Surf Snowdonia przyniesie Ci spooktakularny weekend tego Halloween. To wydarzenie obiecuje dostarczyć coś dla każdego; będą mieć kina samochodowe, zombie, gry i mnóstwo strachów.

Sobota – Act One – od 18:00. Komediowy horror z Shaun of the Dead. Od 15 lat+

Sobota – Act Two – od 21:00 – klasyczne Szczęki Stevena Spielberga

Spróbuj wydostać się z lasu bez skażenia przez zombie żywiącymi się ludzkim mięcem i możesz zdobyć nagrodę. Ale nawet jeśli krzyczysz jak mała dziewczynka i zostaniesz złapany, że nie wrócisz do domu z pustymi rękoma. Każdy uczestnik otrzyma parę skarpetek Halloween Stance o ograniczonej liczbie, o wartości 16 funtów. Uważaj! Będzie błotniście, możesz zmoknąc wieć przynieś ubrania na zmianę.

Należy pamiętać, że Zombie Challenge będzie ściśle prowadzone wyłącznie dla osób uczestniczących w kinach, a miejsca są ograniczone.

 Kup bilety tutaj.

3. Colliery Lane, Hawarden

 screem acres Wales
Od 20 października do 31 października

Interaktywne doświadczenie horrorowe w Greenacres Animal Park w Deeside. Musisz mieć ukończone 14 lat. Jeśli jesteś w wieku poniżej 16 lat musi Tobie towarzyszyć osoba dorosła.

Trzy lata temu wybuchł wirus Mortera rozprzestrzeniony na całej Azji Południowej. To wybuchło na kontynencie i w Europie pozostawiając niewyjaśnione zniszczenia.

Instytucja Polex została ponownie oddana do użytku przez brytyjski oddział wojskowy, aby zmierzyć się z korektą ofiar wirusa Mortera, co zapewni przetrwanie naszego wielkiego narodu i wyginięcie wirusa. Choć wojsko to popierało, czcigodny dr John-Dean Brentwood kontroluje Instytucję, jego przekonania o eksperymentalnych zabiegach są wywoływane przez cały obóz. Dr J D Brentwood przyznaje, że wszyscy pacjenci korygują się przez strach – strach przed poprawą! Pacjenci, którzy odrzucają leczenie zostaną natychmiast usunięci.
ScreamAcres to atrakcja Halloween w Greenacres Animal Park, Deeside


Wszyscy obywatele, którzy mieszkają na brytyjskiej ziemi, muszą być natychmiast przyjęci.
Zostało to potwierdzone przez ekologów i specjalistów ds. Epidemiologii, że wszyscy obywatele są bardzo narażeni na zakażenie, a ogólnokrajowe badanie musi rozpocząć się natychmiast. Jesteś zagrożeniem dla ludzkości, dopóki nie zostaniesz wyleczony. Ci, którzy odmawiają, staną się ofiarami plagi, którą jest Vixeiro; mięso jedzące sub gatunki ludzkie. Są nędznymi, gwałtownymi i niewzrusznymi ciałami, którzy nienawidzą niewinnych.

Screamacres to dorosłe doświadczenie Halloween, przeznaczone dla osób powyżej 14 roku życia, osadzonych na terenie akwenu o powierzchni 80 hektarów.

Bilety i więcej informacji tutaj

Dodaj komentarz