Comic Con już w ten weekend!

Już w ten weekend, 21 i 22 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja słynnej w całym UK imprezy Comic Con, poświęconej komiksom, grom, cosplayom i innym formom artystycznej ekspresji.

Impreza, jak zawsze, organizowana jest przez uniwersytet Glyndwr University i cieszy się niezwykłą popularnością. W tym roku spodziewanych jest ponad 10 000 odwiedzających, którzy przy okazji dobrej zabawy wydadzą również w okolicy dodatkowe milion funtów.

Podczas tej edycji nie zabraknie znakomitych gości, z Valem Kilmerem na czele, aktorem świetnie znanym z roli w Batmanie, Tombstone oraz Top Gun. Towarzyszyć mu będzie Sean Astin, odtwórca roli Samwisa Gamgee w trylogii Władcy Pierścieni. Wydarzenie uświetni także swoją obecnością Greg Grunberg, który niewątpliwie wzbudzi entuzjastyczne reakcje u fanów Gwiezdnych Wojen. [[inline-banner]]

Podczas spotkań z aktorami przewidziany jest czas na wywiady, wspólne zdjęcia.

Comic Con w Wrexham cieszy się ogromną popularnością w UK, a niektórzy z uczestników przebyli wiele kilometrów, by wystąpić tu w przebraniu swojego ulubionego superbohatera lub postaci z gry.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją do weekendowego spaceru z rodziną, szczególnie z najmłodszymi, którzy z pewnością docenią feerię kolorów i ciekawostek prezentowanych podczas trwania imprezy. Podczas jej trwania można zapoznać się również z najnowszymi trendami w dziedzinie gier planszowych oraz zakupić kilka kolekcjonerskich drobiazgów związanych z naszym ulubionym uniwersum komiksowym.

Dodaj komentarz