McDonald’s na Regent St zamknięty na miesiąc

Restauracja fast food przy Regent Street, Wrexham zostanie zamknięta na około miesiac od 22go lutego tego roku. 

Steward Wiliams, który jest właścicielem franchise we Wrexham zdecydował się zainwestować dużą sumę aby zaktulizować tutejszą restaurację. Zmiany dotyczą systemu zamawiania, który już powstał w wielu McDonald’ach w UK. Kiedy restauracja zostanie ponownie otwarta będziemy mieli możliwość zamawiania przy tzw ‘self-order kiosk’ i zapłacenia kartą. Maszyna wtedy wyda bilecik, z kórym odbierzemy jedzenie przy głównej kasie. To udoskonalenie pozwioli również klientom przejrzeć menu jak i sprawdzić informacje żywieniowe.

McDonald’s twierdzi, że zmiany zostały zaprojektowane z myślą o zmieniających się potrzebach klientów, a “dedykowani gospodarze jadalni” zapewnią, że proces jest tak szybki i łatwy. Wprowadzona zostanie także obsługa stolików. Ma to na celu ‘zniwelowanie stresu związanego z szukaniem wolnego stolika’.

[[inline-banner]]

Franchisee Stewart Williams, który jest właścicielem i prowadzi osiem restauracji w Flintshire i Wrexham, w tym na Regent Street, mówi: “Zmiany te mają na celu uczynienie doświadczeń naszych klientów jak najbardziej pozytywnymi.

“Zamawiając w nowych kioskach klienci będą mieli możliwość wyboru różnych produktów spożywczych, na przykład zamiany frytek na sałatkę lub dodanie torebki z owocami do ich Happy Meal dla dzieci.”

McDonald’s dodał: “Ponieważ McDonald’s nieustannie dąży do wprowadzania innowacji dla klientów w Wielkiej Brytanii; Przyszłość może przynieść jeszcze więcej ekscytujących funkcji, jeśli obecne testy zakończą się sukcesem. Obejmuje to opcję dostosowania klasycznych hamburgerów, które klienci znają i kochają. “

Dodaj komentarz