Dofinansowanie £150 na rachunki – najnowsze informacje z Sandwell Council

Co to jest rabat na rachunki za energię?

Rząd przyznaje rabat w wysokości 150 funtów wszystkim gospodarstwom domowym w przedziale podatku lokalnego od A do D, aby pomóc w zwiększeniu rachunków za energię. Otrzymasz tę płatność od rady.

Co muszę zrobić?

Jeśli płacisz już podatek lokalny za pomocą polecenia zapłaty i mieszkasz w nieruchomości z grup A, B, C lub D, nie musisz nic robić.

Wypłata rabatu zostanie przekazana na Twoje konto bankowe. Płatności zaczną być dokonywane od kwietnia.

Jeśli nie płacisz podatku lokalnego za pomocą polecenia zapłaty Direct Debit, council skontaktuje się z Tobą. A jeśli nie płacisz podatku lokalnego, również skontaktują się z Tobą, ponieważ będziesz musiał ubiegać się o 150 GBP.

Rachunki na podatek lokalny za rok finansowy 2022/23 są już wysyłane. Polecenie zapłaty to najszybszy i najłatwiejszy sposób na opłacenie podatku lokalnego oraz najlepszy sposób na uzyskanie rabatu przez większość ludzi. Jeśli nie płacisz jeszcze za pomocą polecenia zapłaty, możesz skonfigurować polecenie zapłaty online.

Jeśli nie masz pewności, w jakim przedziale podatku lokalnego znajduje się Twój dom, możesz to sprawdzić online

Co zrobić, jeśli nie mieszkam w nieruchomości z opodatkowanej od A do D?

Jeśli mieszkasz w domu z council tax rating od E do H, będzie obowiązywał program uznaniowy, o który możesz się ubiegać. Informacje na ten temat zostaną udostępnione na stronie internetowej rady.

” W międzyczasie nie dzwoń do nas w sprawie tego programu.” pisze newsletter Sandwell Council.

Miej oko na stronę rady w celu uzyskania aktualizacji.

Źródło: Sandwell council

Dodaj komentarz