Apel policji po incydencie z fajerwerkami w West Bromwich

West Midlands Police apeluje o informacje po tym, jak zapalone fajerwerki zostały wczoraj rzucone w funkcjonariuszy i członków społeczeństwa w centrum miasta West Bromwich (wtorek, 20 października).

Funkcjonariusze zostali wezwani na West Bromwich High Street i okoliczne drogi około godziny 15.30, gdzie grupa ludzi rzucała fajerwerki w tłum ludzi.

Jeden z funkcjonariuszy został trafiony w twarz fajerwerkiem i został zabrany do szpitala na leczenie. Na szczęście jego obrażenia nie są poważne.

Sierżant Mike Bradley z zespołu West Bromwich powiedział: „To szokujący incydent i bardzo poważnie traktujemy tego rodzaju przestępstwa. Wiemy, jak niepokojące musiało to być dla lokalnych firm i mieszkańców Sandwell.

„Obecnie sprawdzamy systemy CCTV w celu zidentyfikowania zaangażowanych osób i zachęcamy każdego, kto sfilmował atak lub kto posiada informacje, które mogą pomóc, do jak najszybszego skontaktowania się z nami”

Dochodzenie jest kontynuowane, a każdy, kto ma informacje, jest proszony o skontaktowanie się z policją za pośrednictwem czatu na żywo pod adresem west-midlands.police.uk między 8:00 a północą lub zadzwonić pod numer 101 o dowolnej porze.

Możesz również zadzwonić do Crimestoppers anonimowo pod numer 0800 555 111.

Podczas rozmowy należy podać numer 20SW / 256450T / 20.

Dodaj komentarz