Parking przy Swan Pool, West Bromwich – informacje od Sandwell Council

Swan Pool w West Bromwich to bardzo ciekawe miejsce zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Bardzo dużo miejsca wokół jeziora i okoliczne łąki pozwalają na pikniki całymi rodzinami.

Odwiedzający Swan Pool proszeni są o wcześniejsze pobranie aplikacji PayByPhone, aby mogli zapłacić za parkowanie za pomocą telefonu w momencie parkowania.

Goście planujący skorzystanie z parkingu przy Swan Pool proszeni są o wcześniejsze pobranie aplikacji PayByPhone, aby mogli płacić telefonem w czasie parkowania. Alternatywnie mogą kupić bilet w automatach na dowolnym innym parkingu Sandwell Valley, ponieważ są one ważne w Swan Pool i mają tę samą taryfę.

Wynika to z niedawnej kradzieży automatów płatniczych i wystawowych.

Pracownicy zespołu ds. parkingów są regularnie na miejscu, aby zarządzać egzekwowaniem prawa.

Radna Maria Crompton, członek gabinetu ds. silnych i odpornych społeczności, powiedziała: „Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane kradzieżą automatów płatniczych i wystawowych dla użytkowników parkingu w Swan Pool. Chociaż Swan Pool znajduje się w samym sercu Sandwell Valley Country Park, ma jeden z mniej używanych parkingów, co czyni go podatnym na takie kradzieże.

„Swan Pool będzie nadal parkingiem „płatnym przez telefon”, ponieważ koszty wymiany maszyn przewyższają dochody z tego miejsca. Obecne znaki są środkiem tymczasowym, ponieważ konieczne było podjęcie szybkich działań w celu zminimalizowania wpływu na dochody, a nowe znaki zostaną wprowadzone wkrótce.

„Proszę wszystkich odwiedzających, którzy planują skorzystać z parkingu Swan Pool, aby wcześniej pobrali aplikację PayByPhone i zapłacili telefonem za parking lub kupili ważny bilet na jednym z innych parkingów Sandwell Valley Country Park. Nie pozwól, aby przestępcze zachowanie mniejszości zepsuło zabawę i radość z wizyty w naszych wspaniałych parkach”.

Aplikację parkingową PayByPhone można pobrać z Google Play lub Apple App Store.

Każdy, kto ma informacje o kradzieży automatów płatniczych i wystawienniczych, lub zna osoby odpowiedzialne, powinien zgłosić to na policję lub anonimowo do organizacji Crime Stoppers pod numerem 0800 555 111.

Dodaj komentarz