W okolicy West Bromwich nie ma żadnych rozrywek

Bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, że West Bromwich jest “bardzo nudne” i nie ma tu co robić.
Wiele osób twierdzi, że trzeba jechać za granicę lub nad morze żeby się zrelaksować.
Nie zgadzamy się z ta opinią, a poniżej chcemy zaproponować kilka miejsc, które możecie odwiedzić.

1. Ghetto Golf,

The Custard Factory, Gibb St, Deritend, Birmingham B9 4AA
Szukasz atrakcji w Birmingham? Cóż, Ghetto Golf to miejsce, które oferuje połączenie poważnie pokręconego 18-dołkowego szalonego golfa w sercu Custard Factory z wyjątkowym barem koktajlowym. Graffiti i bardzo ciekawe dekoracje “dołków” na pewno się spodobają.

Ghetto Golf, Bham

2. Escape roomy,

zwane również pokojami zagadek, są dość młodą dziedziną rozrywki, która zapewnia niezapomniane przeżycia i stanowi świetną formę spędzania czasu. Każdy pokój to inna historia osadzona w konkretnej kategorii, którą można dobrać do własnych preferencji. Tematyka scenariusza może mieć charakter przygodowy, kryminalny czy horror – dzięki temu każda wizyta w escape roomie będzie czymś wyjątkowym i niezapomnianym.

Escape Room, Bham

Escape roomy w Birmingham:
Clue HQ, 21 Lionel St, Birmingham B3 1AG
Escape Live, 18 – 24 Constitution Hill, Birmingham B19 3LY
Escape Hunt, 120-122 Corporation St, Birmingham B4 6SX

3. Sea Life Center

The Water’s Edge, Brindley Pl, Birmingham B1 2HL

Przyjdź i poznaj kolonię pingwinów! Przygoda na Antarktydzie i podziwianie bezczelnych wybryków kolonii pingwinów Gentoo! Jedyny tunel oceaniczny 360° w Wielkiej Brytanii!
Rekiny Black Tip Reef, gigantyczne płaszczki i gigantyczny żółw zielony!
Ponad 2000 magicznych stworzeń.

Sea Life Centre, Bham

4. The Botanical Gardens

Westbourne Rd, Birmingham B15 3TRBędąc jedną z najlepszych atrakcji Birmingham, The Birmingham Botanical Gardens oferuje coś dla każdego, czy to jedna z ich czterech oszałamiających szklarni pokazujących tropikalny las deszczowy, suchą pustynię, plac zabaw, herbaciarnię i sklep z pamiątkami w ogrodzie, a wszystko to otoczone jednymi z najpiękniejszych ogrodów w Wielkiej Brytanii.

Botanical Gardens. Bham

 

5. Parki

Wildlife Conservation Park
Pershore Rd, Birmingham B5 7RL
Birmingham Wildlife Conservation Park jest domem dla unikalnej kolekcji zwierząt z całego świata, w tym czerwonych pand, lemurów, gadów, surykatek, wydr, ptaków, wallaby i dużej kolekcji małp. Niektóre z naszych zwierząt są w naturze zagrożone, a my odgrywamy ważną rolę w ochronie ich gatunków.
To tylko kilka przykładów, a lista jest bardzo długa. Postaramy się na bieżąco dodawać miejsca do tego artykułu więc zachęcamy do powrotu po nowe inspiracje na spędzenie czasu w okolicy.

Wildlife, Bham

Dodaj komentarz