Pomysły na spędzenie wolnego czasu w Birmingham

1. Zdobądź darmowe bilety do parków rozrywki

Oferta „Grown-ups Go Free” firmy Kellogg powraca latem 2021 roku.

Możesz jej użyć, aby odwiedzić większość głównych atrakcji w Midlands, w tym Alton Towers, Sea Life Centre, Warwick Castle, Legoland Discovery Center i Bear Grylls Adventure.

A jeśli masz ochotę na wycieczkę dalej, oferta dotyczy również atrakcji Merlin, takich jak LEGOLAND Windsor, Blackpool Tower, Thorpe Park i Chessington World of Adventure.

Wystarczy znaleźć unikalny 10-cyfrowy kod wydrukowany w promocyjnych opakowaniach płatków śniadaniowych lub kliknąć łącze do rezerwacji na swoim Snack Pack, a następnie przejść do witryny internetowej (link), aby wybrać i zamówić datę wizyty.

2. Odwiedź plażę – bez konieczności wielogodzinnej jazdy

Sztuczna plaża pojawi się tego lata na New Square w West Bromwich, wraz z wesołym miasteczkiem i tradycyjnymi nadmorskimi grami.

I to nic nie kosztuje! Na razie nie ma planowanego systemu rezerwacji, ale sprawdź wcześniej stronę internetową New Square, ponieważ wytyczne rządowe w tym zakresie mogą ulec zmianie.

Jest niewielka opłata za przejażdżki po wesołym miasteczku, część zebranych funduszy zostanie przeznaczona na wsparcie The Kaleidoscope Plus Group, krajowej organizacji charytatywnej na rzecz zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia, która promuje zmiany, promuje pozytywne zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.

3. Sprawdź nową księgarnię dla dzieci

Czy wiesz, że w Bearwood została otwarta nowa księgarnia dla dzieci? Właścicielka Jenny McCann aktywnie zachęca rodziny do wspólnego czytania książek na jej przytulnych poduszkach w Bear Bookshop (link).

Jenny planuje organizować imprezy, opowieści i zajęcia rzemieślnicze przez całe lato. Jest blisko Lightwoods Park i Warley Woods, a w pobliżu jest kilka fajnych kawiarni, więc możesz spędzić tam popołudnie.

Latem organizuje również bezpłatną multimedialną wystawę fotografa Bekkie Grahama, opowiadając historie pięciu rodzin rozważających przejście do fakultatywnej edukacji domowej po zamknięciu szkół podczas pandemii.

4. Jedź zabytkowym autobusem z otwartym dachem

Muzeum Transportu w Wythall oferuje wspaniały dzień bez konieczności wydawania fortuny.

Możesz wybrać się na wycieczkę bezpłatnym autobusem zabytkowym (otwarta góra w słoneczne dni), dowiedzieć się wszystkiego o historii transportu publicznego w West Midlands i zobaczyć największą kolekcję elektrycznych pojazdów dostawczych w Europie. Jest też miniaturowa kolejka do jazdy.

Czy pamiętasz złapanie Midland Red lub wskoczenie do Birmingham City Transport? A co z cichym wysiadaniem mleczarza na swoim elektrycznym pojeździe do mleka?

Otwarte w wybrane daty przez całe lato, bilety zaczynają się od 5 GBP dla dorosłych i 2,50 GBP dla dzieci, w zależności od tego, w który dzień się wybierasz. Dowiedz się więcej i zarezerwuj tutaj (link)

5. Przywitaj się z ocalonymi uroczymi zwierzętami

W Centrum Ratownictwa Zwierząt Heronfield w Knowle można spotkać gęsi, kozy, konie, owce i sowy.

Wstęp kosztuje tylko 3 funty dla dorosłych, 2 funty dla seniorów, 1 funt dla dzieci, a poniżej trzech lat gratis.

Jest kącik zabaw dla dzieci i mały sklepik sprzedający książki, gry, artykuły gospodarstwa domowego, obrazy, obrazy, ramki, płyty CD, DVD i winyle. Wszystkie fundusze przeznaczane są na opiekę nad zwierzętami i ptakami. Dowiedz się więcej tutaj (link).

6. Idź na polowanie na dinozaury

Poznaj życie z przed ostatnich 3,5 miliarda lat w Muzeum Geologicznym Lapworth w Edgbaston.

Ten ukryty klejnot można odwiedzić od wtorku do soboty od 27 lipca, po pracach konserwacyjnych w lipcu.

Interaktywne eksponaty przedstawiają wulkany, trzęsienia ziemi i dinozaury. Dowiedz się więcej tutaj (link).

Dodaj komentarz