Gwiazda polskiego rapu zagra we Wrexham

28 kwietnia tego roku o godzinie 20:00 w klubie Central Station we Wrexham odbędzie się koncert rapera o pseudonimie Paluch. Koncert odbędzie się w ramach brytyjskiej trasy koncertowej promującej świetnie przyjęty najnowszy krążek tego artysty „Złota owca”. Płyta ta osiągnęła doskonałe wyniki sprzedaży, deklasując wydawnictwa wielu uznanych wykonawców z kraju i zagranicy, takich jak donGURALesko, czy Ania dąbrowska. Co ciekawe, album wyprzedził w sprzedaży nawet nową płytę Eda Sheerana.

[[inline-banner]]

Paluch, czyli Łukasz Paluszak, to poznański raper świetnie znany każdemu, komu bliska jest ta muzyka. Oprócz licznych wydanych płyt, z których wiele pokryło się platyną, artysta ten występował u boku lub w kolaboracji z takimi gwiazdami, jak Peja, Shellerini, Hemp Gru, czy Donatan. W przeszłości nagrał również utwór z tragicznie zmarłym nie dawno raperem Chadą. Jego styl ceniony jest za różnorodność i ambitne wykonania, a główną tematyką jest tak zwany rap uliczny.

W odróżnieniu od wielu postaci tego nurtu na polskiej scenie rapowej Paluch słynie z konsekwentnej regularności wydawania płyt, co — jak wielu sugeruje — może być przyczyną tak szybkiego rozwoju artystycznego tego rapera.

Koncert odbędzie się w klubie Central Station, będącym miejscem regularnych koncertów lokalnych i zagranicznych artystów. Bilety można nabyć w cenach 22 i 25 funtów.

Dodaj komentarz