Angielski ‘bar mleczny’ robi śniadanie za £1

Kawiarnia oferuje śniadania za £ 1 po zobaczeniu tego, co jest oferowane w ramach bezpłatnych posiłków szkolnych.

Alfred Gee z Brownhills pracuje w rodzinnej Brandon Way Cafe w West Bromwich.

Był oburzony, gdy zobaczył wiele “wirusowych postów” w mediach społecznościowych o tym, co zostało rozdane niektórym dzieciom jako żywność o wartości 30 funtów na tydzień w celu zastąpienia darmowych posiłków w szkole, zdecydował, że musi coś zrobić, aby pomóc.

Alfred powiedział: „Widziałem te zdjęcia tego, co zostało dostarczone tym dzieciom i za tę cenę jest to po prostu śmieszne.

„Pomyślałem, jak może to ludziom służyć, to haniebne”.

Niedrogie śniadanie Alfreda obejmuje jeden kawałek bekonu, jedną kiełbasę, jedno jajko, fasolkę i tosty za 1 GBP.

Pomimo że kawiarnia traci z powodu ciągłych ograniczeń w Sandwell, Alfred wciąż jest zdeterminowany, by zrobić coś dla społeczności.

Dodał: „Nie mogę sobie pozwolić na dalsze restrykcje, straciliśmy już 10 000 funtów w ciągu sześciu miesięcy, ale wiem, że musimy iść dalej i wrócimy silniejsi.

„Wspierając tych ludzi w społeczności, wiem, że będą nas wspierać.

„Niestety nie stać nas na dostawy za cenę śniadań, dlatego prosimy ludzi, aby przyjechali i je odebrali.

„Te śniadania są dla dzieci, ale jestem pewien, że dorośli też je zamówią, ale to tylko szansa, z której muszę skorzystać”.

Inicjatywa rozpoczęła się w poniedziałek 13 stycznia i potrwa do 31 marca.

Jeśli śniadanie za 1 funt okaże się dobre dla firmy, kawiarnia może rozważyć przedłużenie umowy na dłużej.

Każdy, kto chciałby zjeść śniadanie, musi złożyć zamówienie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, aby Alfred mógł upewnić się, że ma wystarczającą ilość jedzenia i personelu do przygotowania.

Kawiarnia jest otwarta siedem dni w tygodniu, od 7:00 do 15:00 w dni powszednie, od 7:00 do 14:00 w soboty i od 7:30 do 14:00 w niedzielę.

Zadzwoń pod numer 0121553 6054.

Zamierzamy skontaktować się z właścicielem firmy i przekazać pieniądze na śniadania dla dzieci z ubogich rodzin. Prosimy o kontakt jeśli masz możliwość dorzucić chociaż funta.

Dodaj komentarz