Polskie ‘bale’ sylwestrowe w UK

Wielu z nas nadal nie wie, dokąd wybrać się na zabawę sylwestrową. Niewiele jest opcji ‘dla Polaków’, gdzie można pobawić się w towarzystwie rodaków. Wiele klubów odmawia polskim promotorom organizacji takich właśnie imprez z wielu powodów.

Szukaliśmy długo i chyba wszędzie, aby znaleść dla Was miejsce i zabawę, która warta jest New Years Eve. Niestety większość miejscowości nie proponuje zabaw sylwestrowych z polskim alkoholem. Wiele osób ogłasza ‘imprezę sylwestrową’, ale jak okazuje się nie mają organizacji ani potrzebnych licencji.

Znaleźliśmy Sounds of Poland UK, którzy organizują zabawe sylwestrową w Walsall, Birmingham. Reklamują oni to wydarzenie jako ‘impreza dla każdego’ dodając, że będą grane różne typy muzyki, a o godzinie 22:00 odbędzie się koncert Disco Polo. Zaśpiewa ‘Ziemek’, najbardziej znany z piosenek takich jak “Ostra Niunia”.

Organizatorzy przewidują takie atrakcje jak:

✔ PIerwsze 30 osob dostaje darmowego shota!
✔ Shoty na barze po funciaku do godz 12:00
✔ Pokaz ognistego oddechu – Fire Show
✔ Tancerki na podescie
✔ Wyrzutnie Confetti cannons
✔ Darmowe Plyty CD ( Promo mix sop)
✔ Slynne odliczanie i Darmowy kieliszek szampana dla wszystkich
✔ Shisha ogrod
✔ Cocktail bar
✔ Polski Alkohol

Birmingham może wydawać się daleko od nas, ale jest tam bardzo dobre połączenie pociągiem, a pokoje w hotelach nadal dostępne nawet za 29 funtów.

Bilety możecie kupić taniej, w przedsprzedaży online tutaj: Skiddle – SOP NYE

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/138495910122549/

Dodaj komentarz