Nowe centrum Virtual Reality w West Bromwich

Przez wiele lat idea zabawy ze znajomymi w wirtualnej rzeczywistości była domeną science fiction. Tacy jak Tron i Lawnmower Man namalowali przyszłość ekscytującej i wciągającej akcji w projektowanym cyfrowym świecie.

Jednak rzeczywistość niewirtualna często była daleka od prawdy.

Nawet teraz, gdy rzeczywistość wirtualna stała się bardziej dostępna dzięki takim systemom jak Oculus Rift i PlayStation VR, będziesz grać sam, wymachując rękoma w salonie, próbując uniknąć uderzenia kolanem o stół lub pięścią w ścianę.

Firma zajmująca się grami, Asylum eSports & VR, zamierza to wszystko zmienić, uruchamiając swoją pierwszą w Wielkiej Brytanii atrakcję VR dla wielu graczy w West Bromwich.

Otwarta dla publiczności w zeszłym tygodniu, nowa atrakcja Asylum VR przy High Street, West Bromwich, w której grupy do 8 graczy biorą udział w grach kooperacyjnych i rywalizacyjnych, odbywających się na dużej przestrzeni do zabawy, która pozwala na swobodne poruszanie się, w pełni zanurzając się w akcję.

Już teraz możecie grać w wiele FPSów, wyścigów i innych znanych tytułów.

Asylum VR jest zaopatrzone w bar z alkoholem i kuchnię z m.in. burgerami. Jest też dużo stolików co pozwala na odpoczynek pomiędzy grami, czy turniejami.

Centrum gier już wprowadziło wiele promocji o których możecie poczytać na ich stronie www i Instagramie.

Już niedługo będą organizowane turnieje, a czytelnicy naszej strony, westbrom.pl dostaną specjalna zniżkę.

Już teraz powiedz że jesteś od westbrom.pl a dostaniesz 15% zniżki!

Dodaj komentarz