Metro znowu nieczynne

West Midlands Metro wysłało wiadomość informującą podróżnych, że na liniach między Wednesbury Parkway i Wolverhampton St Georges nie będą dostępne żadne usługi po godzinie 22:00 do środy 29 czerwca oraz od niedzieli 3 lipca do poniedziałku 4 lipca.

Pojazdy będą kursować między Bull Street a Wednesbury Parkway tylko w tych terminach po godzinie 22:00 ze względu na niezbędne prace konserwacyjne, a autobus zastępczy kursuje co 15 minut między Wednesbury Parkway a Wolverhampton St Georges.

Rzecznik West Midlands Metro powiedział: „Chociaż tramwaje nie były w użyciu, tam gdzie to możliwe, zaczęliśmy prace, które zostały zaplanowane w ramach naszego trwającego programu modernizacji istniejącej infrastruktury.

„Chociaż w tym czasie pomyślnie przeprowadziliśmy większość modernizacji linii napowietrznych, w nadchodzących tygodniach w niektórych terminach nastąpią zmiany w usługach, aby umożliwić zakończenie tych prac.

„Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tymi zmianami w naszej usłudze i dziękujemy za zrozumienie podczas wykonywania tych niezbędnych prac”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie westmidlandsmetro.com/using-the-metro/service-status/

Dodaj komentarz