Dj Mass, czyli historia młodego DJa z West Bromwich

Dziś chcemy naszym czytelnikom przybliżyć postać DJ-a Massa, czyli Ignacego Kęski.

Ignacy swoją przygodę z muzyką zaczął mając 13 lat. Nie mając ani wiedzy, ani doświadczenia, małymi krokami zdobywał wiedzę potrzebną do tworzenia setów mixów. Pierwsze kroki stawiał na programie do mixu Virtual DJ, natomiast przygodę z tworzeniem muzyki zaczął dużo później, bo dzięki uporowi i ciekawości zrozumiał i nauczył się jak to się robi.

DJ Mass debiutował w klubie Atlanta Maliszów, później pojawiały się różne imprezy np. nad zalewem w Sielpi, gdzie w okresie wakacyjnym zabawa trwa 7 dni w tygodniu i można tam było się wyszaleć nie tylko muzycznie.

Natomiast po wyjeździe z kraju do UK zaczął grać jako rezydent na eventach Sounds Of Poland. Od najmłodszych lat lubił mocniejsze bity i odnajduje się jedynie w klubowym stylu. Wśród innych DJ-ów nie ma jednego – ulubionego. Jednak według DJ-a Massa, wśród licznych talentów zdecydowanie wyróżnia się Hooly Goof – dzięki jego specyficznemu stylowi.

Gdy zaczęła się pandemia i wszystko zostało pozamykane, DJ Mass postanowił wykorzystać wolny czas i w domowym zaciszu poświęcił go na dokończenie zaległych tracków. Jak powiedział nam podczas rozmowy: „Mam nadzieję, że niebawem wróci wszystko do normy i będziemy mogli znów wyjść, zagrać dla ludzi po takiej długiej przerwie. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by w końcu znowu się pobawić”.

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na możliwość posłuchania jego nowych tracków i rozruszania mięśni po miesiącach stagnacji.

Bookings/Rezerwacje:

[email protected]

YouTube https://www.youtube.com/channel/UC4QaKG8KVkYyyoaCYYHLzWA

Facebook
www.fb.com/djma55

Instagram
m4ss_dj

Dodaj komentarz