Co organizuje Sandwell council zamiast pokazu fajerwerków?

Nocny spacer po parku z „bąbelkami i światłami” w parku West Bromwich to ogromna odmiana dla fajerwerek.

Rada Sandwell poinformowała, że impreza Dartmouth Park Illuminated Garden odbędzie się jako alternatywa dla tradycyjnej imprezy Bonfire Night.

Bezpłatne wydarzenie Illuminated Garden w Sandwell odbędzie się jako alternatywa dla tradycyjnych obchodów Nocy Ognistej.

Wydarzenie w piątek, 5 listopada, obejmie oświetlony nocny spacer po ogrodzie, wypełniony bąbelkami i światłami, w Dartmouth Park w West Bromwich.

Sam spacer powinien zająć rodzinom około 30 minut. Będziecie moli swobodnie wejść i bezpiecznie spacerować – odwiedzający będą mogli zdystansować się społecznie podczas spaceru.

Pawilon Dartmouth Park będzie jasno oświetlony, a z dachu będzie wyświetlany pokaz laserowy, który będzie widoczny po drugiej stronie parku.

Oświetlony Ogród będzie działał od 18:00 do 21:30 w piątek, 5 listopada.

Radny Danny Millard, członek gabinetu Rady Sandwell ds. Kultury i Turystyki, powiedział, że noc w Dartmouth Park nie będzie obejmowała huków i palenia tradycyjnego pokazu sztucznych ogni – ale będzie to darmowy, przyjemny alternatywny wieczór dla rodzin.

Powiedział: „Z przyjemnością informujemy, że organizujemy to alternatywne bezpłatne wydarzenie i mamy nadzieję powitać rodziny w piątek, 5 listopada, na naszym oświetlonym spacerze w ogrodzie.

„Planowanie zwykle rozpoczyna się wiosną na nasze imprezy przy ognisku, a w tym roku właśnie wychodziliśmy z blokady obstrzeń.


„Przy wszystkich niepewnościach tego roku trudno było zaplanować ognisko na pełną skalę tej jesieni.

„Nasz Oświetlony Ogród będzie nawet odpowiedni dla psów – oczywiście z ich właścicielami.

Parking na imprezę będzie również bezpłatny w pobliskim Sandwell Valley Country Park, chociaż szefowie rady namawiają rodziny do chodzenia pieszo lub korzystania z transportu publicznego, jeśli to możliwe.

Odwiedzający są zachęcani do noszenia kaloszy, ciepłych ubrań i nieprzemakalnych ubrań. Psy są mile widziane, ale będą musiały pozostać na smyczy przez cały czas.

Dodaj komentarz